Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NIERUCHOMOŚCI MACIEJ WOJCIECHOWSKI

Niemcewicza 26 lok. 521 Szczecin

Mapa

605 414...

605 414 798

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Na rynku nieruchomości działam od 18 lat. Posiadam licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 17004. W branży znalazłem się podążając za swoimi zainteresowaniami, aby w pełni zająć się tym co najbardziej mnie pasjonuje czyli rynkiem nieruchomości. Dzięki temu z przyjemnością wyszukuję najlepsze oferty dla moich klientów bądź pomagam przygotować nieruchomości do sprzedaży i znajduję na nie nabywców. Wykształcenie prawnicze pomaga mi rzetelnie odpowiadać na pytania moich klientów i sprawnie rozwiązywać ich problemy. Skupiam się na jakości a nie ilości i dzięki temu mogę poświęcić każdemu klientowi i nieruchomości odpowiednią ilość czasu. Polecam moje usługi wszystkim tym, którzy chcą w spokojny i odpowiedzialny sposób dokonać transakcji na rynku nieruchomości.
Zapraszam do współpracy. Maciej Wojciechowski

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI MACIEJ WOJCIECHOWSKI

Filtruj

1 750 zł33,50 m² 52,24 zł/m²

Maciej Wojciechowski

Maciej Wojciechowski

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego z aktem notarialnym i koniecznością wskazania lokalu zastępczego. Okres najmu co najmniej 12 miesięcy Piękna kawalerka...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68,50 m² 29,20 zł/m²

Maciej Wojciechowski

Maciej Wojciechowski

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Konieczność wskazania lokalu zastępczego. Mieszkanie dla osób niepalących i bez...

Szczegóły ogłoszenia

86,86 zł/m²137 m² 11 900 zł

Maciej Wojciechowski

Maciej Wojciechowski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy al. Wyzwolenia 10 w Szczecinie. Parter, duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy. Powierzchnia całkowita 137m2,...

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł82 m² 48,17 zł/m²

Maciej Wojciechowski

Maciej Wojciechowski

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym, na min. 12 miesięcy. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Osowie. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia,...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij